ESD pracovná stolička Pu-Soft, PC, A-TL1811AP
tovar naskladníme zvyčajne do troch týždňov od dátumu objednania
Popis
- Pracovná stolička s nízkym operadlom chrbta.
- Pevná hlavná konštrukcia zameraná na ergonomické vlastnosti.
- Plynový piest s tesnením proti úniku oleja.
- Leštená hliníková základňa s piatimi ramenami.
- Mobilná verzia s dvojitými kolieskami.
- Mechanizmus PC (permanent contact) – nastavenie sklonu a výšky operadla.
- ESD / antistatické prevedenie.
- Nastaviteľná výška 41 - 54 cm.
Pracovné stoličky a taburetky v základnom prevedení s veľkou pevnosťou konštrukcie sú ideálnym riešením pre laboratóriá s vysokou pracovnou intenzitou. Dodávajú sa s kolieskami alebo klzákmi, s nožnou opierkou alebo bez nej, a s tromi rôznymi výškami sedadla.
Čalúnenie
PU-SOFT ESD
- Integrálny polyuretán/uhlík.
- Spotreba ozónu ODP = 0.
- Výroba bez prítomnosti CFC/HCFC.
- Údržba: Pri každodennom používaní čistiť a umývať vlhkou utierkou a neutrálnymi saponátmi.
- Dezinfikovať možno pomocou čistiacich prostriedkov používaných v nemocniciach/na klinikách
Technická špecifikácia
- Mechanizmus: PC (PERMANENT CONTACT).
- Výška sedadla: 41 - 54 cm.
- Výška operadla: 42 - 45 cm.
- Šírka sedadla: 47 cm.
- Hĺbka sedadla: 43 cm.
- Hĺbka sedadla od opory "lumbar": 41 cm.
- Základňa: AL 700.
- Kolieska: ø 50 mm.
- ESD prevedenie: áno.
Zabezpečenie pred elektrostatickým výbojom
Vývoj správnych stoličiek odolných voči ESD je náročná technická procedúra, vyplývajúca z dlhodobých skúseností spoločnosti Throna a výskumu tohto špecifického segmentu špeciálnych stoličiek.
Tieto stoličky sú navrhnuté a zmontované zo špecificky vybraných materiálov a súčiastok, ktoré sú zárukou bezpečného rozptylového efektu elektrických nábojov, a zodpovedajú všetkým normám nevyhnutným na autorizáciu v oblasti EPA. Vnútorná konštrukcia sedadla je vytvorená z bukového dreva v niekoľkých vrstvách, aby bola zabezpečená pevná a vyvážená podpora aj v prípade, že koncový používateľ sedí len na prednej časti sedadla, čo je typická pozícia pracovníkov na montážnej linke.
Sedadlo aj operadlo sú čalúnené ergonomicky tvarovaným materiálom Pu-flex s prísadami spomaľujúcimi horenie. Základňa je z lešteného hliníka, a ak má ESD kolieska, tak sú opatrené krúžkami z mäkkej gumy pre lepšie odvaľovanie po podlahe. Spoločnosť Throna ponúka široký sortiment ESD produktov, z ktorých je možné si vybrať tie najvhodnejšie pre dané špecifické potreby.

Obsah balenia
- ESD pracovná stolička Pu-Soft, PC, A-TL1811AP
- spojovací materiál
-
montážne inštrukcie
Technické dáta (10)
Technické dáta na porovnanie ESD pracovná stolička Pu-Soft, PC, A-TL1811AP
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Čalúnenie stoličky | polyuretanová pěna (PU) |
| Výška sedadla | 410 - 540 mm |
| Rozmer sedáku | 470 x 430 mm |
| Výška opierky chrbta | 420 - 450 mm |
| Nastavenie stoličky | nastavení výšky sedáku, nastavení úhlu opěrky zad, nastavení výšky opěrky zad |
| Prevedenie stoličky | mobilní (kolečka), bez kruhové opěry nohou |
| ESD prevedenie | ano |
| Clean room | ne |
| Mechanismus stoličky | GS - Gas Lift, PC - Permanent contact |
| Čalúnenie | PU-SOFT ESD Black (BLK-ESD) |
Na stiahnutie (3)
Tu sú na stiahnutie doplňujúce dokumenty k ESD pracovná stolička Pu-Soft, PC, A-TL1811AP
Pridajte svoj komentár k ESD pracovná stolička Pu-Soft, PC, A-TL1811AP









