Zásuvková skrinka 53/66-12, sokel, 5366212-07
zvyčajne 5 až 6 týždňov, po dohode 1 - 2 týždne
Popis
- Oceľová skrinka so zásuvkami, určená na montáž pod pracovný stôl Heavy Duty.
- Jednotka obsahuje štyri uzamykateľné a plne výsuvné zásuvky.
- Robustná oceľová konštrukcia ošetrená práškovým nástrekom.
- Svetlosivý rám (RAL 7035) a modrej zásuvky (RAL 5007).
- Zásuvky je možné otvoriť na 100%, maximálne zaťaženie jednej zásuvky je 60 kg.
- K dispozícii sú aj vnútorné deliče a gumové podložky (voliteľné príslušenstvo).
- Verzia so soklom umožňuje použitie ako samostatne stojaca skrinka alebo noha stola.
Technické parametre:
- Prevedenie: so soklom.
- Výsuvy: 100% hĺbky zásuvky.
- Rozmery skrinky: 530 x 640 x 800 mm.
- Max. nosnosť jednej zásuvky: 60 kg.
- Max. nosnosť skrinky: 480 kg.
- Materiál: oceľ ošetrená práškovou farbou.
- Vnútorné rozmery zásuviek: 460 x 612 x 135 mm.
- Záruka: 10 rokov.
Skrinka obsahuje zásuvky:
- 4 x 135 mm.
Veľmi odolná a všestranná uzamykateľná zásuvková jednotka so šírkou 530 mm je vyrobená z ocele ošetrenej práškovou farbou. Rám je dodávaný v troch rôznych výškach a k dispozícii je mnoho kombinácií zásuviek. Jednotku môžete namontovať pod pracovnú dosku; so soklom môže fungovať ako noha pracovného stola; a vybavené kolieskami slúžia ako plnohodnotný vozík na náradie s prídavnou pracovnou plochou. Bezpečnostný zámok zabraňuje otvoreniu viacerých zásuviek súčasne. Plne otváracie zásuvky majú maximálnu nosnosť 60 kg. K dispozícii je aj skriňová verzia.
Technické dáta (7)
Technické dáta na porovnanie Zásuvková skrinka 53/66-12, sokel, 5366212-07
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Rozmery | 530 x 640 x 800 mm |
| Nosnosť | 480 kg |
| ESD prevedenie | ne |
| Prevedenie skrinky | sokl |
| Výška zásuvky | 150 mm |
| Materiál | ocel ošetřená práškovou barvou |
| Barva | světle šedá (RAL 7035), modrá (RAL 5007) |
Pridajte svoj komentár k Zásuvková skrinka 53/66-12, sokel, 5366212-07


