ESD pracovná stolička Intensive Use A-K24EXE ESD
tovar naskladníme zvyčajne do troch týždňov od dátumu objednania
Popis
- Pracovná stolička s vysokým operadlom chrbta.
- Určená špecificky pre pracovné prostredie s intenzívnym používaním.
- Pevná hlavná konštrukcia zameraná na ergonomické vlastnosti.
- Pohodlné opierky rúk.
- Plynový piest s tesnením proti úniku oleja.
- Leštená hliníková základňa s piatimi ramenami.
- Veľmi pohodlné vysoké polstrovanie.
- Mobilná verzia s dvojitými kolieskami.
- Mechanizmus MT (Multiblock) - naklápanie stoličky s niekoľkými aretačnými polohami.
- Maximálna nosnosť 200 kg.
- ESD / antistatické prevedenie.
- Nastaviteľná výška 44 - 57 cm.
Pracovné stoličky a taburetky v základnom prevedení s veľkou pevnosťou konštrukcie sú ideálnym riešením pre laboratóriá s vysokou pracovnou intenzitou.
Čalúnenie
ESD2
- Zloženie: 99 % polypropylén, 1 % uhlík.
- Hmotnosť: 320 g/lmt.
- Odieranie: UNI EN ISO 12947:2000 viac ako 30 000 cyklov Martindale.
- Farba/svetlostálosť: UNI EN ISO 105-B02 Xenotest – úroveň 5.
- Schválenie:1 – Trieda 1, EN 1021 časť 1 a 2, UK – BS 5852.
- Látky spomaľujúce horenie sú súčasťou vlákna a nevyžadujú ďalšie spracovanie.
Údržba: Čistiť vysávačom. Umývať vlhkou utierkou alebo hubkou a miernym mydlovým roztokom. Na škvrny použiť suchý odstraňovač škvŕn.
Technická špecifikácia
- Mechanizmus: MT.
- Výška sedadla: 44 - 57 cm.
- Výška operadla: 65 (79 - 85)* cm.
- Šírka sedadla: 54 cm.
- Hĺbka sedadla: 51 cm.
- Hĺbka sedadla od opory "lumbar": 42 cm.
- Základňa: AL 700.
- Kolieska: ø 50 mm.
- ESD prevedenie: áno.
* s opierkou hlavy K300.
Zabezpečenie pred elektrostatickým výbojom
Vývoj správnych stoličiek odolných voči ESD je náročná technická procedúra, vyplývajúca z dlhodobých skúseností spoločnosti Throna a výskumu tohto špecifického segmentu špeciálnych stoličiek.
Tieto stoličky sú navrhnuté a zmontované zo špecificky vybraných materiálov a súčiastok, ktoré sú zárukou bezpečného rozptylového efektu elektrických nábojov, a zodpovedajú všetkým normám nevyhnutným na autorizáciu v oblasti EPA. Vnútorná konštrukcia sedadla je vytvorená z bukového dreva v niekoľkých vrstvách, aby bola zabezpečená pevná a vyvážená podpora aj v prípade, že koncový používateľ sedí len na prednej časti sedadla, čo je typická pozícia pracovníkov na montážnej linke.
Sedadlo aj operadlo sú čalúnené ergonomicky tvarovaným materiálom Pu-flex s prísadami spomaľujúcimi horenie. Základňa je z lešteného hliníka, a ak má ESD kolieska, tak sú opatrené krúžkami z mäkkej gumy pre lepšie odvaľovanie po podlahe. Spoločnosť Throna ponúka široký sortiment ESD produktov, z ktorých je možné si vybrať tie najvhodnejšie pre dané špecifické potreby.

Obsah balenia
- ESD pracovná stolička Intensive Use A-K24EXE ESD
- spojovací materiál
-
montážne inštrukcie
Technické dáta (11)
Technické dáta na porovnanie ESD pracovná stolička Intensive Use A-K24EXE ESD
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Čalúnenie stoličky | textilní látka |
| Výška sedadla | 440 - 570 mm |
| Rozmer sedáku | 540 x 510 mm |
| Výška opierky chrbta | 650 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Nastavenie stoličky | nastavení výšky sedáku, nastavení sklonu sedáku, nastavení úhlu opěrky zad |
| Prevedenie stoličky | mobilní (kolečka), bez kruhové opěry nohou |
| ESD prevedenie | ano |
| Clean room | ne |
| Mechanismus stoličky | GS - Gas Lift, M4 - Multiblock M4 |
| Čalúnenie | ESD2 Anthracite (1601), ESD2 Black (1654) |
Na stiahnutie (3)
Tu sú na stiahnutie doplňujúce dokumenty k ESD pracovná stolička Intensive Use A-K24EXE ESD
Pridajte svoj komentár k ESD pracovná stolička Intensive Use A-K24EXE ESD













