ESD pracovná stolička Professional, AS2, ESD5, A-LE1672HAS
tovar naskladníme zvyčajne do troch týždňov od dátumu objednania
Popis
- Antistatická pracovná stolička s vysokým a tvarovaným operadlom chrbta.
- Pevná hlavná konštrukcia zameraná na ergonomické vlastnosti.
- Plynový piest s tesnením proti úniku oleja.
- Leštená hliníková základňa s piatimi ramenami.
- Stabilná verzia s klzákmi.
- Mechanizmus AS2 - nezávislé nastavenie sedadla a sklonu operadla.
- Bez opierok rúk (objednávajú sa samostatne).
- ESD / antistatické prevedenie.
- Nastaviteľná výška 60 - 85 cm.
Pracovné stoličky a taburetky v základnom prevedení s veľkou pevnosťou konštrukcie sú ideálnym riešením pre laboratóriá s vysokou pracovnou intenzitou. Tento rad je vybavený ESD čalúnením v modrej alebo červenej farbe. Dodáva sa s kolieskami alebo klzákmi, s nožnou opierkou alebo bez nej, a s tromi rôznymi výškami sedadla.
Čalúnenie
ESD5
- Zloženie: 65 % Cradura, 14 % certifikovaná prírodná vlna, 10 % upravený Lenzing FR, 8 % PES, 3 % kovové vlákna.
- Hmotnosť: 450/lmt.
- Odieranie: UNI EN ISO 12947-2 viac ako 500 000 cyklov Martindale.
- Farba/Svetlostálosť: UNI EN ISO 105/B02 – úroveň 6/7.
- Schválenie: EN 1021-1-2, BS 5852-0-1, UNI 9175 trieda 1 IM.
Údržba: Čistiť vysávačom. Umývať vlhkou utierkou alebo hubkou a miernym mydlovým roztokom. Na škvrny použiť suchý odstraňovač škvŕn.
Technická špecifikácia
- Mechanizmus: AS2 (A-SYNCHRON 2).
- Výška sedadla: 60 - 85 cm.
- Výška operadla: 51 - 58 cm.
- Šírka sedadla: 44 cm.
- Hĺbka sedadla: 44 cm.
- Hĺbka sedadla od opory "lumbar": 44 cm.
- Základňa: AL 700.
- Klzáky: výška 30 mm.
- ESD prevedenie: áno.
Zabezpečenie pred elektrostatickým výbojom
Vývoj správnych stoličiek odolných voči ESD je náročná technická procedúra, vyplývajúca z dlhodobých skúseností spoločnosti Throna a výskumu tohto špecifického segmentu špeciálnych stoličiek.
Tieto stoličky sú navrhnuté a zmontované zo špecificky vybraných materiálov a súčiastok, ktoré sú zárukou bezpečného rozptylového efektu elektrických nábojov, a zodpovedajú všetkým normám nevyhnutným na autorizáciu v oblasti EPA. Vnútorná konštrukcia sedadla je vytvorená z bukového dreva v niekoľkých vrstvách, aby bola zabezpečená pevná a vyvážená podpora aj v prípade, že koncový používateľ sedí len na prednej časti sedadla, čo je typická pozícia pracovníkov na montážnej linke.
Sedadlo aj operadlo sú čalúnené ergonomicky tvarovaným materiálom Pu-flex s prísadami spomaľujúcimi horenie. Základňa je z lešteného hliníka, a ak má ESD kolieska, tak sú opatrené krúžkami z mäkkej gumy pre lepšie odvaľovanie po podlahe. Spoločnosť Throna ponúka široký sortiment ESD produktov, z ktorých je možné si vybrať tie najvhodnejšie pre dané špecifické potreby.

Obsah balenia
- ESD pracovná stolička Professional, AS2, ESD5, A-LE1672HAS
- spojovací materiál
- montážne inštrukcie
Technické dáta (11)
Technické dáta na porovnanie ESD pracovná stolička Professional, AS2, ESD5, A-LE1672HAS
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Čalúnenie stoličky | textilní látka |
| Výška sedadla | 600 - 850 mm |
| Rozmer sedáku | 440 x 440 mm |
| Výška opierky chrbta | 510 - 580 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Nastavenie stoličky | nastavení výšky sedáku, nastavení sklonu sedáku, nastavení úhlu opěrky zad, nastavení výšky opěrky zad |
| Prevedenie stoličky | statická (kluzáky), bez kruhové opěry nohou |
| ESD prevedenie | ano |
| Clean room | ne |
| Mechanismus stoličky | GS - Gas Lift, AS2 - A-Synchron 2 |
| Čalúnenie | ESD5 Blue (1506), ESD5 Red (1501) |
Na stiahnutie (3)
Tu sú na stiahnutie doplňujúce dokumenty k ESD pracovná stolička Professional, AS2, ESD5, A-LE1672HAS
Pridajte svoj komentár k ESD pracovná stolička Professional, AS2, ESD5, A-LE1672HAS















