ESD pracovná stolička Professional, SS, ESD2, A-LE1665HAS
tovar naskladníme zvyčajne do troch týždňov od dátumu objednania
Popis
- Antistatická pracovná stolička s vysokým a tvarovaným operadlom chrbta.
- Pevná hlavná konštrukcia zameraná na ergonomické vlastnosti.
- Plynový piest s tesnením proti úniku oleja.
- Leštená hliníková základňa s piatimi ramenami.
- Stabilná verzia s klzákmi.
- Mechanizmus SS (synchron soft) - synchronizovaný sklon sedadla/opieradla.
- Bez opierok rúk (objednávajú sa samostatne).
- ESD / antistatické prevedenie.
- Nastaviteľná výška 52 - 72 cm.
Pracovné stoličky a taburetky v základnom prevedení s veľkou pevnosťou konštrukcie sú ideálnym riešením pre laboratóriá s vysokou pracovnou intenzitou. Tento rad je vybavený ESD čalúnením v čiernej alebo antracitovej farbe. Dodáva sa s kolieskami alebo klzákmi, s nožnou opierkou alebo bez nej, a s tromi rôznymi výškami sedadla.
Čalúnenie
ESD2
- Zloženie: 99 % polypropylén, 1 % uhlík.
- Hmotnosť: 320 g/lmt.
- Odieranie: UNI EN ISO 12947:2000 viac ako 30 000 cyklov Martindale.
- Farba/svetlostálosť: UNI EN ISO 105-B02 Xenotest – úroveň 5.
- Schválenie:1 – Trieda 1, EN 1021 časť 1 a 2, UK – BS 5852.
- Látky spomaľujúce horenie sú súčasťou vlákna a nevyžadujú ďalšie spracovanie.
Údržba: Čistiť vysávačom. Umývať vlhkou utierkou alebo hubkou a miernym mydlovým roztokom. Na škvrny použiť suchý odstraňovač škvŕn.
Technická špecifikácia
- Mechanizmus: SS (Synchron Soft).
- Výška sedadla: 52 - 72 cm.
- Výška operadla: 47 - 54 cm.
- Šírka sedadla: 44 cm.
- Hĺbka sedadla: 44 cm.
- Hĺbka sedadla od opory "lumbar": 42 cm.
- Základňa: AL 700.
- Klzáky: výška 30 mm.
- ESD prevedenie: áno.
Zabezpečenie pred elektrostatickým výbojom
Vývoj správnych stoličiek odolných voči ESD je náročná technická procedúra, vyplývajúca z dlhodobých skúseností spoločnosti Throna a výskumu tohto špecifického segmentu špeciálnych stoličiek.
Tieto stoličky sú navrhnuté a zmontované zo špecificky vybraných materiálov a súčiastok, ktoré sú zárukou bezpečného rozptylového efektu elektrických nábojov, a zodpovedajú všetkým normám nevyhnutným na autorizáciu v oblasti EPA. Vnútorná konštrukcia sedadla je vytvorená z bukového dreva v niekoľkých vrstvách, aby bola zabezpečená pevná a vyvážená podpora aj v prípade, že koncový používateľ sedí len na prednej časti sedadla, čo je typická pozícia pracovníkov na montážnej linke.
Sedadlo aj operadlo sú čalúnené ergonomicky tvarovaným materiálom Pu-flex s prísadami spomaľujúcimi horenie. Základňa je z lešteného hliníka, a ak má ESD kolieska, tak sú opatrené krúžkami z mäkkej gumy pre lepšie odvaľovanie po podlahe. Spoločnosť Throna ponúka široký sortiment ESD produktov, z ktorých je možné si vybrať tie najvhodnejšie pre dané špecifické potreby.

Obsah balenia
- ESD pracovná stolička Professional, SS, ESD2, A-LE1665HAS
- spojovací materiál
-
montážne inštrukcie
Technické dáta (11)
Technické dáta na porovnanie ESD pracovná stolička Professional, SS, ESD2, A-LE1665HAS
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Čalúnenie stoličky | textilní látka |
| Výška sedadla | 520 - 720 mm |
| Rozmer sedáku | 440 x 440 mm |
| Výška opierky chrbta | 470 - 540 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Nastavenie stoličky | nastavení výšky sedáku, nastavení sklonu sedáku, nastavení úhlu opěrky zad, nastavení výšky opěrky zad |
| Prevedenie stoličky | statická (kluzáky), bez kruhové opěry nohou |
| ESD prevedenie | ano |
| Clean room | ne |
| Mechanismus stoličky | GS - Gas Lift, SS - Synchron Soft |
| Čalúnenie | ESD2 Black (1654), ESD5 Blue (1506) |
Na stiahnutie (3)
Tu sú na stiahnutie doplňujúce dokumenty k ESD pracovná stolička Professional, SS, ESD2, A-LE1665HAS
Pridajte svoj komentár k ESD pracovná stolička Professional, SS, ESD2, A-LE1665HAS













